Gmina Wleń

tel.: +48 75 713 65 87
e-mail: info@jask.com
www.jask.com www.tinker.pl

Pensjonat składa się z 5 pokoi, z których dwa wyposażone są w umywalki z zimną i ciepłą wodą. Toalety i prysznice znajdują się w korytarzu. Jest również salon, w którym można porozmawiać czy pooglądać telewizję oraz sala rekreacyjna, służąca także jako jadalnia. Jesteśmy w stanie zapewnić posiłek wieczorny oraz szeroki wybór napojów i dań z naszego menu dziennego. Na terenie pensjonatu znajdują się również domki letniskowe, które posiadają 2 sypialnie, łazienkę i kuchnię. Funkcjonuje tutaj również camping. Na terenie ośrodka można używać bezprzewodowego Internetu. Ponadto uczymy jazdy konnej oraz organizujemy wycieczki po Parku Krajobrazowym Doliny Bobru. Organizujemy również przejażdżki bryczką oraz spływy kajakowe po rzece Bóbr. Można również wynająć u nas quady i buggy.

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Łupkach
Miejscowość : Łupki 22
Powiat Lwówecki; Kod pocztowy : 59-610

Kontakt :
Tel. stacjonarny : 075 7136425
Tel. komórkowy : 505 126 043
Fax : 075 7136425

Szkolne Schronisko Młodzieżowe położone jest w miejscowości Łupki w bliskiej odległości od Wlenia i Lwówka Śląskiego. Jego położenie umożliwia zwiedzanie Karkonoszy, Gór Kaczawskich czy Gór Izerskich. Niewielka odległość od znanych kurortów jak: Szklarska Poręba, Karpacz, Przesieka skłania do ich odwiedzania. Sam teren Schroniska położony jest w zacisznym miejscu, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, otoczony lasami z przepływającą rzeką Bóbr. Jest to raj dla grzybiarzy oraz amatorów wędkowania. Zimą okolica zachęca do uprawiania narciarstwa biegowego. Zwierzęta gości są mile widziane.
Pokoje wyposażone są w umywalkę. Na każdym piętrze znajdują się toalety i natryski. Dostępne są lodówki. Świetlica wyposażona jest w TV Satelitarną. Dla gości dostępna jest kuchnia z wyposażeniem, gdzie można przygotować samemu posiłek.